XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola

4 grudnia w hali sportowej w Mysiadle odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Lesznowola dla dzieci z rocznika 2006/07. Uroczystego otwarcia dokonali Pani wicewójt Iwona Pajewska – Iszczyńska, Pan dyrektor Centrum Sportu Rafał Skorek oraz radni Pan Sławomir Świtek i Pani Anna Niezabitowska.
Do rywalizacji gdzie grano systemem ,,każdy z każdym’’ stanęło pięć szkół z naszej gminy. Bezkonkurencyjna okazała się szkoła z Nowej Iwicznej, drugie miejsce zajęła Lesznowola, trzecie Łazy, a czwarte Mroków i piąte Mysiadło.
W całym turnieju strzelono 55 goli, a najlepszym strzelcem z 11 bramkami został Michał Szkopiński z Lesznowoli.
Prestiżowa nagroda dla najlepszego piłkarza turnieju trafiła do rąk Franka Pytlaka z Nowej Iwicznej, a jego kolega z zespołu Jakub Hołodniak okazał się najlepszym żonglerem w konkursie żonglerki zorganizowanej w połowie zawodów. Najlepszym bramkarzem turnieju został Maksymilian Sawicki ze szkoły z Łaz.
Na uroczystym podsumowaniu i zakończeniu turnieju puchary i medale rozdawał Pan Sławomir Świtek- radny Gminy Lesznowola. Pojawił się również głośno wywołany przez zawodników i kibiców Św. Mikołaj z workiem pełnym słodyczy.
Każdy z zawodników z uśmiechem na twarzy, medalem na szyi i słodkim podarunkiem zakończył zmagania XIV Mikołajkowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.

XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola XIV Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola